W dniach 7-19 sierpnia 2018 r. w Kielcach odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata kobiet do lat 18. Mecze turnieju rozgrywane są w dwóch halach – Legionów i Politechniki Świętokrzyskiej.

W finałach wystartują 24 drużyny, podzielone na cztery grupy po sześć zespołów. Do fazy pucharowej turnieju (1/8 finału) awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy.

GROUP A

GER
ROU
POL
AUT
ANG
SVK

GROUP B

HUN
DEN
EGY
SWE
CHI
CRO

GROUP C

NOR
RUS
JPN
CHN
NED
ARG

GROUP D

KOR
FRA
ESP
TUN
KAZ
MNE

Group A / Hall Legionow

Day

Match no.

Time

Match

 

7-Aug

1
2
3

10:00
12:00
18:30

GER-AUT
ROU-SVK
POL-ANG

 

8-Aug


REST


REST


REST

 

9-Aug

19
20
21

16:00
18:00
20:00

AUT-ROU
SVK-POL
ANG-GER

 

10-Aug

25
26
27

16:00
18:00
20:00

GER-SVK
ROU-POL
AUT-ANG

 

11-Aug


REST


REST


REST

 

12-Aug

43
44
45

16:00
18:00
20:00

ROU-ANG
POL-GER
SVK-AUT

 

13-Aug

49
50
51

16:00
18:00
20:00

ANG-SVK
POL-AUT
GER-ROU

Group B / Hall Legionow

Day

Match no.

Time

Match

 

7-Aug

4
5
6

14:00
16:00
20:30

DEN-CRO
HUN-SWE
EGY-CHI

 

8-Aug

13
14
15

16:00
18:00
20:00

SWE-DEN
CHI-HUN
CRO-EGY

 

9-Aug


REST


REST


REST

 

10-Aug

28
29
30

10:00
12:00
14:00

HUN-CRO
DEN-EGY
SWE-CHI

 

11-Aug

37
38
39

16:00
18:00
20:00

DEN-CHI
EGY-HUN
CRO-SWE

 

12-Aug


REST


REST


REST

 

13-Aug

52
53
54

10:00
12:00
14:00

CHI-CRO
EGY-SWE
HUN-DEN

Group C / Hall Politechnika

Day

Match no.

Time

Match

 

7-Aug

7
8
9

10:00
12:00
14:00

NOR-CHN
RUS-ARG
JPN-NED

 

8-Aug


REST


REST


REST

 

9-Aug

22
23
24

16:00
18:00
20:00

CHN-RUS
NED-NOR
ARG-JPN

 

10-Aug

31
32
33

16:00
18:00
20:00

NOR-ARG
RUS-JPN
CHN-NED

 

11-Aug


REST


REST


REST

 

12-Aug

46
47
48

16:00
18:00
20:00

RUS-NED
JPN-NOR
ARG-CHN

 

13-Aug

55
56
57

16:00
18:00
20:00

NED-ARG
JPN-CHN
NOR-RUS

Group D / Hall POLITECHNIKA

Day

Match no.

Time

Match

 

7-Aug

10
11
12

16:00
18:00
20:00

KOR-TUN
FRA-MNE
ESP-KAZ

 

8-Aug

16
17
18

16:00
18:00
20:00

TUN-FRA

KAZ-KOR
MNE-ESP

 

9-Aug


REST


REST


REST

 

10-Aug

34
35
36

10:00
12:00
14:00

KOR-MNE
FRA-ESP
TUN-KAZ

 

11-Aug

40
41
42

16:00
18:00
20:00

FRA-KAZ
ESP-KOR
MNE-TUN

 

12-Aug


REST


REST


REST

 

13-Aug

58
59
60

10:00
12:00
14:00

KAZ-MNE
ESP-TUN
KOR-FRA

EIGHTH-FINALS / PRESIDENT’S CUP

Hall Leginow

Day

Match no.

Time

Match

 

15-Aug

61
62
65
66
67
68

09:30
11:45
14:00
16:15
18:30
20:45

PC 3: 6A – 6B
PC 1: 5A – 5B
EF1: 1B – 4A
EF2: 3D – 2C
EF3: 3B – 2A
EF4: 1D – 4C

Hall Politechnika

Day

Match no.

Time

Match

 

15-Aug

63
64
69
70
71
72

09:30
11:45
14:00
16:15
18:30
20:45

PC 4: 6C – 6D
PC 2: 5C – 5D
EF5: 3C – 2D
EF6: 1A – 4B
EF7: 3A – 2B
EF8: 1C – 4D

EIGHTH-FINALS / PRESIDENT’S CUP

Hall LEGIONOW

Day

Match no.

Time

Match

 

16-Aug

73
74
77
78
81
82

09:30
11:45
14:00
16:15
18:30
20:45

PL 19-20 : L PC1 – L PC2
PL 17-18 : W PC1 – W PC2
PL 11/12
Pl 9/10
QF1 : W EF1 – W EF2
QF2 : W EF3 – W EF4

Hall Politechnika

Day

Match no.

Time

Match

 

16-Aug

75
76
79
80
83
84

09:30
11:45
14:00
16:15
18:30
20:45

PL 23-24 : L PC3 – L PC4
PL 21-22 : W PC3 – W PC4
PL 15/16
PL 13/14
QF3 : W EF5 – W EF6
QF4 : W EF7 – W EF8

SEMI-FINALS / Placement round 5-8

Hall LEGIONOW

Day

Match no.

Time

Match

 

18-Aug

85
86
87
88

12:30
15:00
17:30
20:00

PR9: L QF1 – L QF2
PR10: L QF3 – L QF4
SF 1 (WQF1-WQF2)
SF2 (WQF3-WQF4)

FINALS / Placement matches 7/8 and 5/6

Hall LEGIONOW

Day

Match no.

Time

Match

 

19-Aug

89
90
91
92

10:30
13:00
15:30
18:00

Pl 7/8
Pl 5/6
Pl 3/4
Final

Kompletny plan gier do pobrania w linku poniżej.

PLAN GIER MMŚ KIELCE 2018 [PDF]